Niezawodność
Actros F

Niezawodność

Wyjątkowo niezawodny na drodze – dzięki naszemu ponad 125-letniemu doświadczeniu w produkcji pojazdów.

Ciężarówki Mercedes-Benz gwarantują maksymalną niezawodność: Trucks you can trust.

Actros F jest optymalnie skonstruowany do zastosowań w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym i zapewnia sprawne działanie także w ekstremalnych warunkach.

Jako partner wspierający wydajne realizowanie codziennych zadań transportowych, również w przyszłości zrobimy wszystko, aby mogli Państwo niezawodnie eksploatować swoje samochody. Wykorzystując nasze ponad 125-letnie doświadczenie w produkcji pojazdów. I oferując ciężarówki wyposażone w solidne i tysiąckrotnie sprawdzone podzespoły oraz elementy, uwzględniające topograficzne i klimatyczne warunki w miejscu eksploatacji.

Zestawienie korzyści.

  • Niezawodność dzięki solidnej konstrukcji i produkcji Mercedes‑Benz Trucks
  • Precyzyjnie dostosowane do siebie konfiguracje układu napędowego o nadzwyczaj wytrzymałej konstrukcji i zwiększonej trwałości
  • Dostosowane do rodzaju eksploatacji osie oraz elementy ramy, układu jezdnego, zawieszenia i układu hamulcowego
  • Centrum Informacji Branżowej w Wörth.
  • Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks – realizacja skrojonych na miarę modyfikacji pojazdu
  • Długie przebiegi międzyprzeglądowe i przyjazna w serwisowaniu konstrukcja pojazdu zapewnia niskie koszty napraw i przeglądów
  • Oryginalne części Mercedes-Benz, zapewniające niezawodność i utrzymanie wartości pojazdu, oraz oryginalne części regenerowane jako korzystna alternatywa

Od wycieraczek po światło hamowania – niezawodność to w Mercedes‑Benz Trucks podstawa. Już w fazie projektowej i konstrukcyjnej obowiązuje bowiem zasada, że każdy element jest ważny.

Content reliability 01

Centrum Badawczo-Rozwojowe w Wörth. Wysoka niezawodność i trwałość to już tradycja w Mercedes-Benz Trucks. Blisko 300 pracowników w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Wörth dba o to, aby mogli Państwo niezawodnie eksploatować swoje samochody.

Niezawodność samochodu ciężarowego określana jest już w fazie jego konstruowania. Poprzez ściśle zdefiniowane cele dla każdego pojedynczego elementu i każdego podzespołu, podobnie zresztą jak dla całego pojazdu.

Prace w Centrum Badawczo-Rozwojowym w Wörth opierają się z jednej strony na wieloletnich doświadczeniach, a z drugiej na najnowocześniejszych metodach naukowych, a także oczekiwaniach naszych klientów. Sprawdzamy wytrzymałość, trwałość i niezawodność naszych ciężarówek pod każdym względem.

Pewność i bezpieczeństwo podczas przeglądów i napraw zapewniają oryginalne Części Mercedes-Benz. Są one konstruowane specjalnie dla danego rodzaju eksploatacji, a ich jakość potwierdziły liczne testy i próby podczas tysięcy przejechanych kilometrów. Bogate portfolio oryginalnych części wymiennych, stanowiące ekonomiczną i przyjazną środowisku alternatywę, oferuje jak zwykle wysoką jakość oraz sprawdzone bezpieczeństwo w atrakcyjnych cenach.

W górę