Komfort
Actros F

Komfort

Nowy wymiar komfortu.

Actros F nadaje takim pojęciom, jak swoboda poruszania się i atmosfera w pełni własne znaczenia – ponieważ nigdy nie traci z pola widzenia codzienności kierowcy.

Komfort pracy i jazdy

Komfort pracy i jazdy

Komfort to coś więcej, niż tylko luksus. To nasza odpowiedź na rosnące wymagania w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym, gwarantująca przyjemne warunki pracy i jazdy.

Design wewnątrz

Design wewnątrz

Podczas jazdy i przerwy: Wnętrze Actrosa F ułatwia pracę w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym.

Półki i schowki

Półki i schowki

Kto spędza dużo czasu w długich trasach, potrzebuje odpowiednio dużej przestrzeni schowkowej i swobody ruchów w ciężarówce. Dlatego kabiny kierowcy Actrosa F odznaczają się nadzwyczajną kubaturą wnętrza, oferując dużo miejsca i osobistej przestrzeni.

Komfort mieszkalny i komfort snu

Komfort mieszkalny i komfort snu

Dzięki swoim komfortowym łóżkom Actros F zapewnia komfort mieszkania i spania, jaki jest naprawdę istotny w transporcie dalekobieżnym.

Na zewnątrz

Na zewnątrz

Dzięki swoim kabinom kierowcy Actros F jako pojazd ciężarowy w transporcie dalekobieżnym oferuje optymalne rozwiązanie dla prawie każdego zadania. To perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności, które w wyjątkowy sposób podkreśla również jego wyrazisty wygląd zewnętrzny.

W górę