Ekonomiczny
Actros F

Ekonomiczny

Z gruntu oszczędny.

Wyjątkowo ekonomiczna ciężarówka. Actros F w transporcie dalekobieżnym oznacza niezawodną, oszczędną technikę samochodową, niskie koszty i wysokie zyski. Jednym słowem: większa wydajność. Niskie zużycie paliwa zdecydowanie przyczynia się do zwiększenia ekonomiczności pojazdu. Ta cecha Actrosa potwierdza się w codziennej eksploatacji. Niższe zużycie paliwa w decydujący sposób przyczynia się do poprawy ekonomiczności samochodu ciężarowego – a teraz, dzięki dostępnemu jako wyposażenie dodatkowe zmodernizowanemu silnikowi OM 471, możliwa jest jeszcze większa optymalizacja.

Obniżone zużycie paliwa

Obniżone zużycie paliwa

Im niższe zużycie, tym niższe koszty całkowite pojazdu ciężarowego, w szczególności w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym. Dlatego też również w przypadku Actrosa F zrobiliśmy wszystko, aby już standardowo jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

Najniższe koszty całkowite

Najniższe koszty całkowite

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy.

Wysoki stopień wykorzystania pojazdu

Wysoki stopień wykorzystania pojazdu

Inteligentna komunikacja sieciowa pomiędzy pojazdem, serwisem Mercedes‑Benz Trucks i Państwa firmą transportową pozwala odczuwalnie zwiększyć wykorzystanie i obłożenie pojazdu oraz wydajność Państwa procesów logistycznych.

Predictive Powertrain Control

Predictive Powertrain Control

Predictive Powertrain Control4001 zapewnia jeszcze mniejsze zużycie paliwa. Na autostradach i drogach lokalnych, ale także na ulicach miast.

W górę