Na zewnątrz
Actros F

Na zewnątrz

Idealne połączenie designu i funkcjonalności.

Dzięki swoim kabinom kierowcy Actros F jako pojazd ciężarowy w transporcie dalekobieżnym oferuje optymalne rozwiązanie dla prawie każdego zadania. To perfekcyjne połączenie designu i funkcjonalności, które w wyjątkowy sposób podkreśla również jego wyrazisty wygląd zewnętrzny.

Zestawienie korzyści.

  • Dwa warianty kabiny kierowcy do zastosowania w transporcie dalekobieżnym i ciężkim transporcie dystrybucyjnym
  • Wyrazisty design kabiny kierowcy, koncepcja oświetlenia i doskonała aerodynamika
  • Na życzenie dostępne automatyczne światła mijania z funkcją doświetlania skrętu243 oraz diodowe lampy tylne
Content cab variants 03

Przyciąga wzrok: Diody LED mają wielokrotnie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, sygnał kierunkowskazu biegnący od wewnątrz na zewnątrz jest atrakcyjny i jednocześnie przyciąga uwagę.1065

Po aktywacji czujnika deszczu reguluje samoczynnie pracę wycieraczek – może to przyczynić się do odciążenia kierowcy.287

Content Actros f rain sensor

Klapy narożne o wklęsłym kształcie z dopasowanym spojlerem dachowym wraz z osłonami przeciwwiatrowymi są elementem pakietu rozwiązań optymalizujących aerodynamikę.

Aerodynamiczna owiewka dachowa zamontowana na dachu kabiny kierowcy wpływa znacząco na zmniejszenie zużycia paliwa. W zależności od wersji dachu kabiny kierowcy owiewka ma regulowaną wysokość, dzięki czemu można ją dostosować do zabudowy.

Content Actros f aerodynamic

 

Przekonaj się na własnej skórze o komforcie pracy i jazdy Actrosa F. Znajdź dealera w swojej okolicy i zasięgnij niezobowiązującej porady.

MBTO content finance leasing 03
W górę