Komfort mieszkalny i komfort snu
Actros F

Komfort mieszkalny i komfort snu

Actros F wprowadza na drogę to, co naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o komfort życia i snu w transporcie dalekobieżnym.

Kto pracuje w transporcie dalekobieżnym i w ciężarówce czuje się jak w domu, potrzebuje podczas przerw wysokiego komfortu spania i mieszkania. Dzięki komfortowym łóżkom Actros F zapewnia jedno i drugie.

7-strefowy komfortowy materac z zimnej pianki umożliwia relaksujący sen. Jeszcze wygodniejszy jest oferowany na życzenie wielostrefowy materac PremiumComfort, dostępny zarówno na łóżko górne, jak i dolne.

Zestawienie korzyści.

  • Komfortowe łóżka268
  • Górne łóżko komfortowe268 na życzenie o szerokości 600 mm
  • 7-strefowy komfortowy materac z zimnej pianki, opcjonalnie materac PremiumComfort

Najwyższy komfort odpoczynku i snu – oto cechy szerokich na 750 mm i długich do 2200 mm leżanek komfortowych w Actrosie F, które są wyposażone standardowo w jednoczęściowy, 7-strefowy materac z zimnej pianki o grubości 110 mm. Całą powierzchnię dolnego łóżka komfortowego wraz z pościelą można podnieść i zablokować na tylnej ścianie kabiny za pomocą dwóch opasek.

Content living sleeping comfort 04

Roleta jest jednoczęściowa, dzięki czemu jeszcze skuteczniej chroni przed światłem słonecznym: nie ma żadnych szpar, przez które mogłoby przeświecać słońce, a dzięki temu jazda jest bezpieczna i odprężająca. Roleta obsługiwana jest wygodnie tylko jednym przyciskiem i można ją bardzo szybko podnosić lub opuszczać.

W górę