eMobility
bauma 2022

eMobility

Nasze hity na targach bauma 2022.

Odkryj ofertę Mercedes‑Benz Trucks w zakresie eMobility dla Twojej floty i firmy. Każdy pojazd, jako część zintegrowanego rozwiązania, otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości w wielu obszarach zastosowań.

Witamy w erze rentownej logistyki transportu elektrycznego.

eActros LongHaul i zintegrowane rozwiązania dla pojazdów mają jasno określony cel: zapewnić w przyszłości opłacalne, zrównoważone i niezawodne rozwiązanie o harmonijnie zbalansowanej mocy napędu.

Dzięki nowemu układowi napędowemu seryjny eActros LongHaul jest w stanie osiągnąć zasięg do 500 kilometrów bez doładowywania. Dzięki ładowaniu megawatowemu akumulatory będzie można w przyszłości naładować od 20 do 80 procent w czasie znacznie krótszym niż 30 minut. W ten sposób eActros LongHaul jest przygotowany do większości planowych zadań transportowych.

eActros LongHaul jako zintegrowane rozwiązanie zapewnia możliwość korzystania z usług eConsulting, Mercedes‑Benz Uptime w ramach umowy serwisowej, Fleetboard Charge Management i wielu innych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. eActros LongHaul ma trafić do produkcji seryjnej przypuszczalnie w 2024 roku – na targach bauma możesz go zobaczyć już teraz.

Gamechanger eActros.

Gamechanger eActros.

Poznaj nasz filtr do historii na Instagramie: Wprowadź wiatraki w ruch i obserwuj, jak Twój oddech napędza eActrosa LongHaul. Twoje zaangażowanie jest jego motorem napędowym – dokładnie tak jak w rzeczywistości.

Wypróbuj teraz

Prototyp pojazdu Battery-Electric Arocs jako betonomieszarki samochodowej pozwala zajrzeć w przyszłość. Wysoce zintegrowane połączenie pojazdu i zabudowy pokazuje, że elektryczny, a tym samym bezemisyjny transport jest możliwy także w przypadku typowych zadań w branży budowlanej. Zamiast klasycznej przystawki odbioru mocy prototyp pojazdu Battery-Electric Arocs jest wyposażony w złącze wysokonapięciowe, z którego wydajny silnik elektryczny czerpie energię dla modułu mieszającego.

Współpraca Mercedes-Benz Trucks, Paul Group i LIEBHERR Mischtechnik.

eActros 300 to więcej niż ciężarówka. To część zintegrowanego rozwiązania, które oprócz ciężarówek elektrycznych z klasycznymi usługami obejmuje także eConsulting oraz innowacyjne rozwiązania cyfrowe. Ciężarówka oferuje zasięg do 300 kilometrów3006 – dzięki wysokowydajnemu napędowi elektrycznemu ePowertrain. Dzięki znacznie zredukowanej emisji hałasów zapewnia kierowcom i przechodniom nowy poziom komfortu. W ramach zintegrowanego rozwiązania w zakresie eMobility wraz z eActrosem 300 oferujemy dodatkowo kompleksowe usługi eConsulting, które obejmują m.in. analizę trasy, zarządzanie dofinansowaniami oraz usługi cyfrowe dla pojazdów elektrycznych, takie jak Charge Management, Mercedes‑Benz Uptime i umowy serwisowe.

Bez lokalnej emisji spalin, cichy i komfortowy eAtros 300 jeździ już jako pojazd seryjny w transporcie dystrybucyjnym – i już niedługo otworzy nowe możliwości w transporcie budowlanym, na przykład jako hakowiec i bramowiec. Dzięki wydajnemu układowi napędowemu i praktycznemu zasięgowi będzie w stanie poradzić sobie nawet z ciężkimi zadaniami. Moc dla zabudów zapewnia rozwiązanie typu „podłącz i pracuj” ZF eWorX.

Content integrierte loesungen

W świecie, w którym logistyka transportu stoi przed złożonymi wyzwaniami, firma Mercedes‑Benz Trucks oferuje całościowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom Mercedes‑Benz Trucks towarzyszy Ci na wszystkich etapach elektryfikacji floty, a także we wszystkich obszarach Twoich procesów. Od indywidualnych usług eConsulting i usług cyfrowych, takich jak Mercedes‑Benz Uptime i Fleetboard, aż po rozwiązania w zakresie finansowania. Dzięki zróżnicowanej sieci różnych usług możesz przez cały czas skupiać się na optymalizowaniu swojej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zintegrowanymi rozwiązaniami na targach bauma!

W górę