Nowy Actros L
IAA Transportation 2022

Nowy Actros L

Nasze najciekawsze propozycje na targach IAA Transportation 2022

Modele z rodziny Actros inspirują klientów już od ponad 25 lat. Odkryj najnowszą generację i wyjątkowe edycje specjalne Actrosa – jeszcze bardziej oszczędne i komfortowe: nowego Actrosa L, nowego Actrosa L Edition 3 oraz wszystkie zintegrowane rozwiązania i usługi, które sprawiają, że użytkowanie pojazdów jest jeszcze bardziej wydajne.

Większa wydajność: nowy Actros L. Unikalne połączenie dynamiki jazdy i wydajności oraz dostęp do kompleksowych usług serwisowych Mercedes-Benz Trucks. #GetMore

Większa dynamika jazdy: nowy Actros L. Z imponującym komfortem jazdy i pracy dzięki innowacyjnej technologii i ulepszonemu układowi napędowemu. Korzystaj dodatkowo z dostępu do kompleksowych usług serwisowych Mercedes‑Benz Trucks.
Wyższy poziom partnerstwa: nowy Actros L. Poznaj połączenie sprawdzonej niezawodności i innowacyjnych zintegrowanych rozwiązań dzięki dostępowi do kompleksowych usług serwisowych Mercedes‑Benz Trucks.
Większa moc: nowy Actros L. Skorzystaj z wysoce innowacyjnej i jeszcze wydajniejszej technologii silników OM 471 trzeciej generacji oraz dostępu do kompleksowych usług serwisowych Mercedes-Benz Trucks.
Teaserbild Actros l l s 47 01

* W porównaniu z poprzednim silnikiem OM 471 2. generacji

Interesuje Cię nowy Actros L?

Interesuje Cię nowy Actros L?

Interesuje Cię nowy Actros L i chcesz dowiedzieć się więcej? Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej

Actros DueL dla większej wydajności. Przetestuj swoją flotę w bezpośrednim porównaniu z nowym Actrosem L. Teraz przez 2 tygodnie możesz wypróbować Actrosa L w swojej firmie i uzyskać cenne informacje na temat zużycia paliwa, właściwości jezdnych i opłacalności. #GetMore

Nowy Actros L Edition 3 oferuje nowy wymiar komfortu i designu oraz jest spełnieniem marzeń każdego kierowcy, zapewniając relaksującą i komfortową jazdę zarówno pod względem wyposażenia, jak i wyglądu. Jego nadwozie zachwyca aluminiowym, lakierowanym na biało frontem. We wnętrzu na kierowcę czekają przyjemnie ciepły migdałowy kolor, ekskluzywny kokpit oraz skórzane podłokietniki i kierownica. Nowy Actros L Edition 3 oferuje łącznie ponad 30 edycji specjalnych wnętrza i nadwozia z dowolnie wybieralnym kolorem podstawowym. Żeby jeździć nowym Actrosem L Edition 3, trzeba się jednak pospieszyć – do sprzedaży trafi zaledwie 400 pojazdów. #GetMore

  • Wyposażenie dodatkowe

    Nowy Actros L Edition 3 umożliwia wybór ponad 30 indywidualnie konfigurowalnych elementów wyposażenia dodatkowego dla nadwozia i wnętrza.

  • Dużo miejsca i komfortu

    Nowy Actros L Edition 3 jest dostępny w obu największych wariantach kabiny Giga i BigSpace. W połączeniu ze szlachetnym wykończeniem ze skóry w kolorze migdałowym zapewnia on kierowcy wysoki poziom komfortu.

  • Nawet o 4% wyższa wydajność*

    *Dzięki wersji silnikowej ze zmodyfikowanym układem napędowym i trzeciej generacji OM 471 nowy Actros L Edition 3 zużywa do 4% mniej paliwa i ma jeszcze lepszą dynamikę jazdy.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Interesuje Cię nowy Actros L Edition 3 i chcesz dowiedzieć się więcej? Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej
W górę