Dziękujemy za wspaniałe przeżycia na targach bauma 2022! Nasza entuzjastyczna publiczność utwierdziła nas w przekonaniu: w transporcie budowlanym liczy się wydajność – ale obecnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej również i dalekowzroczność. Przyszłość transportu to napędy elektryczne. Dzięki naszym innowacyjnym, zintegrowanym rozwiązaniom i pojazdom elektrycznym towarzyszymy Ci na drodze do eMobility. Dowiedz się, w jaki sposób Mercedes-Benz Trucks może przygotować Twoją firmę do transportu przyszłości.

Obejrzyj jeszcze raz najciekawsze elementy oferty Mercedes-Benz Trucks na filmie „Best of”.

Witamy w erze rentownej logistyki transportu elektrycznego.

eActros LongHaul i zintegrowane rozwiązania dla pojazdów mają jasno określony cel: zapewnić w przyszłości opłacalne, zrównoważone i niezawodne rozwiązanie o harmonijnie zbalansowanej mocy napędu.

Prototyp pojazdu Battery-Electric Arocs jako betonomieszarki samochodowej pozwala zajrzeć w przyszłość. Ten wyposażony w czysto akumulatorowy układ napędowy pojazd zapewni transport na plac budowy bez lokalnej emisji spalin.

Współpraca Mercedes-Benz Trucks, Paul Group i LIEBHERR Mischtechnik.

Maksymalny moment obrotowy od samego początku to tylko jedna z zalet eActrosa 300. Jako hakowiec pokaże na targach bauma, w jaki sposób transport bez lokalnej emisji spalin może zostać wykorzystany do realizacji dostaw na plac budowy. Cicho i efektywnie stawia czoło również tym zadaniom.

Jako gwiazda do szczególnie ciężkich i nieporęcznych zadań Arocs oferuje osie tylne z resorowaniem pneumatycznym do 250 ton, funkcję push-pull oraz, co nie mniej ważne, wysoki komfort jazdy.

Arocs ma wiele do zaoferowania: na przykład nową opcjonalną oś przednią 10 t i nowy potencjał oszczędności dzięki trzeciej generacji silnika OM 471.

Dzięki dopracowanej konstrukcji układu jezdnego, opartej na wytrzymałej ramie drabinowej, Unimog potrafi poradzić sobie nawet z dużymi wyzwaniami i ciężkimi pracami: solidny i niezawodny Unimog jest w swoim żywiole zarówno na drodze, jak i w terenie. Na targach bauma będzie go można zobaczyć aż z trzema urządzeniami do budowy dróg. Odkryj jego możliwości!

Nowy Actros L Edition 3 to synonim komfortu i designu. Najlepsze wyposażenie idzie tutaj w parze z doskonałym wyglądem oraz imponującymi i komfortowymi wrażeniami z jazdy. Spełnienie marzeń każdego kierowcy. #GetMore

W górę