Najniższe koszty całkowite
Atego

Najniższe koszty całkowite

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy.

Nasze samochody ciężarowe to szczególnie ekonomiczne pojazdy. Niskie koszty są również zasługą atrakcyjnych ofert serwisowych Mercedes-Benz oraz przewidywanej wysokiej wartości pojazdu na końcu okresu użytkowania.

Od dodatkowego bezpieczeństwa elementów mechanicznych i elektronicznych, poprzez pakiety serwisowe, aż po pełną umowę serwisową obejmującą zużycie części – aby umożliwić miesięczne planowanie kosztów serwisowych i optymalne wykorzystanie floty, Mercedes-Benz CharterWay oferuje umowy serwisowe o stopniowanym zakresie. Są to elastyczne produkty naprawcze i serwisowe, dostosowane do potrzeb klienta: Mercedes-Benz Complete, Mercedes-Benz Select, Mercedes-Benz ExtendPlus i Mercedes-Benz Extend.

Dowiedz się więcej o umowach serwisowych Mercedes ServiceContracts:

Zestawienie korzyści.

 • Dostępne na życzenie umowy serwisowe Mercedes-Benz ServiceContracts w trosce o przewidywane raty miesięczne i zwiększoną gotowość techniczną pojazdu
 • Opcjonalna karta full service Mercedes ServiceCard do optymalizacji kosztów tankowania i opłat drogowych
 • TruckStore – odkup i sprzedaż używanych samochodów ciężarowych wszystkich marek, roczników i we wszystkich wersjach oraz odpowiednie oferty usługi finansowania
 • Gwarantowana wartość końcowa w ramach opcjonalnej umowy Buy-Back już w momencie nabycia samochodu
 • Brak ryzyka w zakresie wartości odkupu na końcu okresu umownego
 • Wszystkie umowy serwisowe można łączyć z leasingiem, uzyskując zindywidualizowane produkty serwisowo-leasingowe
 • Dostępne na życzenie umowy serwisowe Mercedes-Benz ServiceContracts dla zabezpieczenia mobilności i odciążenia od czynności administracyjnych
 • Kompleksowa oferta usług finansowych TruckStore
Content low total costs 06

Karta ułatwia obsługę administracyjną usług serwisowych w gęstej europejskiej sieci warsztatów Mercedes-Benz Trucks, zwłaszcza w przypadku usługi Mercedes‑Benz Trucks Service24h. Z dostępną na życzenie kartą paliwową, jako klient Mercedes-Benz możesz tankować samochody ciężarowe na atrakcyjnych warunkach, a także oszczędzać czas i pieniądze przy rozliczaniu opłat drogowych. Dowiedz się o bezgotówkowej obsłudze w trasie, jaką zapewnia karta Mercedes ServiceCard.

Partner Mercedes-Benz w zakresie samochodów używanych przyjmie w rozliczenie albo odkupi Państwa ciężarówkę niezależnie od marki. Nasze sklepy TruckStore dysponują wyjątkową ofertą sprawdzonych pojazdów używanych wszystkich marek, klas wiekowych i wersji wykonania.

Aby od razu było jasne, na jaką kwotę mogą Państwo liczyć przy zwrocie pojazdu, już w momencie nabycia ciężarówki oferowana na życzenie umowa Buy-Back zagwarantuje Państwu jej wartość końcową.

Kupić? Wyleasingować? A może na początek wynająć? Dostosowane do Państwa firmy produkty leasingowe i kredytowe oraz dopasowane do potrzeb rozwiązania całościowe w zakresie nabycia samochodu i zabezpieczenia mobilności zawsze zapewnią Państwu przewagę.

Zestawienie korzyści.

 • Dokładnie ustalona z góry wysokość rat ułatwiająca kontrolę planowania i kosztów
 • Mercedes-Benz Bank: zindywidualizowane produkty leasingowe, kredytowe i ubezpieczeniowe
 • Atrakcyjne rabaty na ubezpieczenia pojazdów z określonym wyposażeniem bezpieczeństwa

Mercedes-Benz Financial Services, jeden z wiodących banków samochodowych, to kompetentny i zaangażowany partner, oferujący atrakcyjne produkty leasingowe, kredytowe i ubezpieczeniowe.

Mercedes-Benz Financial Services, na przykład w ramach kredytu Plus3, umożliwi Państwu połączenie korzystnych rat miesięcznych kredytu z elastycznością charakterystyczną dla leasingu. Natomiast wybierając kredyt z ratami sezonowymi można dostosować wysokość rat do swoich procesów biznesowych.

W górę